teminat tablosu

Teminat tablosunu inceleyerek kendinize en uygun sigorta teklifini alabilirsiniz.

Özel Sağlık Teminat Tablosu

Tamamlayıcı Sağlık Teminat Tablosu

Yukarıda belirtilen primler peşin ödeme halinde geçerli olup sigortalı adaylarının sağlıklı oldukları varsayılarak sadece seçilen ürünlerin teminatları ve prim tutarları hakkında bilgi vermek amacıyla düzenlenmiştir. Risk analizi işlemi sonucuna göre kişilerin prim ve sigortalanma koşullarında değişiklik olabilir.

Teminat Açıklamaları

Ayakta Tedavi :
Doktor Muayene, İlaç Ayakta, Tanı Ayakta ve Fizik Tedavi teminatlarıdır. Limitsiz olan paketlerde fizik tedavi maksimum 20 seansa kadar ödenecektir.

Check-Up :
Şirketimizin belirlediği check-up paneli, yılda 1 kez olmak üzere, Şirketimizin check-up için anlaşma yaptığı kurumlarda geçerli olacaktır. Bu teminat 14 (dahil) ve üstündeki yaşlarda olan sigortalılar için geçerlidir. Hesaplı Sağlık Sigortası, Hesaplı Plus Sağlık Sigortası ve Hesaplı Maksi Sağlık Sigortası ürünlerinde check-up teminatı hariç olup ek prim ile alınabilecektir. Check-up teminatını tablodan seçerek bu ürünler için prim hesaplayabilirsiniz.

Diğer Tedavi :
Küçük Müdahale, Evde Bakım, Rehabilitasyon, Ameliyat Sonrası Fizik Tedavi, Suni Uzuv, Ambulans, Yurt içi Hava Ambulansı, Yurt dışı Hava Ambulansı ve Yardımcı Tıbbi Malzeme teminatıdır.

Kolonoskopi :
Standart Sağlık Sigortası , Standart Plus Sağlık Sigortası , Elit Sağlık Sigortası , Elit Plus Sağlık Sigortası ve bu planların tüm networklerinde , 50 yaş ve üstü sigortalılar için geçerlidir . Sigortalılarımızın yaptırdıkları kolonoskopiye ait giderleri, Şirketimizin kolonoskopi için anlaşma yaptığı kurumlarda yaptırmaları şartıyla, yılda 1 kez ve %100 oranında karşılanacaktır.

PSA :
40 ve üstü yaşlardaki erkek sigortalıların yaptırdıkları PSA testlerine ait giderleri, Şirketimizin PSA için anlaşma yaptığı kurumlarda yaptırmaları şartıyla, yılda 1 kez ve %100 oranında karşılanacaktır.